TurkishPower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishPower

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cin Demen Yeterli

YazarMesaj
๓ς_tг๏ןคภ

๓ς_tг๏ןคภ

Cin Demen Yeterli Empty
MesajKonu: Cin Demen Yeterli   Cin Demen Yeterli EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 1:59 pm

Ben genellikle hikaye anlatmayı severim kuzenim var o da sever.Bİr gün yine anltmaya başladık gece evde oturduk ışıkları kapadık mumlarla aklımız sıra dalga geçiyoruz .Ben tam anlattım sıra ona geçmişti ki o an kapı çaldı annemlerde o gün teyzemle oturmaya gittiler yani hittiler mi de gece geç saatte gelirler.biz dedik korkmayız siz gidin dedik.işte devam edeyim olaya kapı çaldı başta hiç korkmadık ben dedim ona aç bakalım kimmiş diye o da sen aç dedi.sonra karar verdik beraber açalım dedik ve gittik.kapıda tanımadığımız biri bi isim sordu biz de yanlış dedik.Ardından tekrar kapı çaldı yine aynı adamdır diye tınlamadık bu sefer açmayalım dedik ama kapı ısrarlı çalıyordu en sonunda gittik ve adam isimi doğru adres bu yanlış yoldasınız bu gece dikkat edin dedi bize.biz hemen kapıyı kapadık ve içeri geçtik tabi ister istemez korktuk bi baktık cam kenarında bize gülen bi surat yaklaştıkça surat kayboluyo ama uzaktan net görünüyoru.olayı hâla unutamadık ve cam kenarında kapıyı çalan adamın resmi vardı.(bu olayı hâla çözemedik)...

Alıntıdır!!!

Cin Demen Yeterli
1 sayfadaki 1 sayfası