TurkishPower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishPower

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

köydeki hayalet

YazarMesaj
๓ς_tг๏ןคภ

๓ς_tг๏ןคภ

köydeki hayalet Empty
MesajKonu: köydeki hayalet   köydeki hayalet EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 6:26 pm

bu olay benim başıma geldigeçen yaz ağustos ayıydıkuzenim,ben ve kardeşim köyde gece saat on iki de dışarı çıkmıştıkharman yerinde saklanbaç oynuruzharman yerinde fırın var ve önünde çeşme varkardeşim çeşmeden su içerken içeride beyaz kıyafetli birini gördüm ama çaktırmadımçünkü söylersem içeri girerlerdisonra annemler çıktı babamlar falanonlar bizden daha uzakta oturuyolardıNeyse biz daha oynuyoruzyine o beyaz kıyafetli adamı gördük yine ama bu sefer kuzenimde gördüonun çığlık atmasıyl adam çalılıkların arasına saklandıtabi biz korktuk ve annemlerin yanında oturuozaradan 5 dk falan geçtiben arkama döndüm o adam bizim sokağa girmiş ama hemen geri döndü ve gittibabamlar bunun üzerine ırına falan baktılar kimse yoktubiz kuzenimle koruoduk ama macerayı sevdiğimiz için aslında eğlenioduksaat biri geçerken falan girdik içeri ama çok merak ediyoduk kim olduğunubilmiorum belki olur ya han hayalet falan ama orasını allah bilirbuna inanmayan arkadaşlar olabilir ama en seviklerim üzerine yemin ederim ki gerçekten yaşadık

Alıntı bu olay benim başıma gelmedi yanii

köydeki hayalet
1 sayfadaki 1 sayfası