TurkishPower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishPower

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FoRum KuraLLaRı!!

YazarMesaj
๓ς_tг๏ןคภ

๓ς_tг๏ןคภ

FoRum KuraLLaRı!! Empty
MesajKonu: FoRum KuraLLaRı!!   FoRum KuraLLaRı!! EmptyCuma Tem. 31, 2009 3:57 pm

1-FORUMDA KÖTÜ KONULAR YAZMAK YASAKTIR!.

2-FORUMDA HAKARET EDİCİ SÖZLER YAZMAK YASAKTIR UYMAYANLAR FORUMDAN UZAKLAŞTIRILICAKTIR.

3- Forum'da siyasi ve dini içerikli yazı,siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.

4-Forum katılımcıları yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

5-Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

6- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.

7-Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.

8-Forum'un resmi dili Türkçe'dir,uluslararası konuşulan dil olan İngilizce'de kullanılabilir.Diğer dillerin kullanımı Yönetici iznine bağlıdır.Kabul edilen alfabe latin alfabesidir.

9-Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

10- Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

FoRum KuraLLaRı!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Garip olaylar bölüm kuralları okumadan konu açmayınız...!