TurkishPower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishPower

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cinle İki Gün

2 posters
YazarMesaj
๓ς_tг๏ןคภ

๓ς_tг๏ןคภ

Cinle İki Gün Empty
MesajKonu: Cinle İki Gün   Cinle İki Gün EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 1:57 pm

Yaz tatilinde köye gitmiştim. Müthiş bir yaz tatili beni bekliyordu. Ben öyle cinlere falan inanmazdım o zamanlar, yani görene kadar…

Akşam otururken evde ışıklar gitti. Bir türlü uykum gelmiyor ve bıraksalar sabaha kadar uyurdum herhalde. Canım sıkıldı, bende uyumakta olan henüz 4 yaşındaki kuzenimin yanına yattım ama uykum yok. Birden anlamadığım bir şey oldu, başımın üstünden böyle parlak sim gibi bir şeyler dökülüyor ve gözlerim kapanıyordu. Ben açmak için mücadele ediyordum ama olmuyor bir türlü ve sonunda gözlerim kapandı ama açmak istiyorum ama hala uyumadım. Bilincim yerinde olmuyor, birden uyku bastırdı tabi ne ses var ne soluk. Evde kulağıma bir şey gelmiyor başımda birinin durup beni izlediğinin farkındayım. İçimden bazı sesler ne olur aç gözünü başına kötü şeyler gelecek diyor sürekli ama açamıyorum. Biryandan içimdeki o ürpertici ses kalbim sıkışıyor yerinden çıkacak gibi oluyor.

Bu arada benim 6.hislerim çok iyidir. Birçok beladan böyle kurtuldum. Neyse en sonunda kendimi zorladım ve açtım hayatım boyunca böyle korkunç bir şey görmedim. Başımda uzun boylu dev gibi biri üzerinde kefene benzeyen kahverengi upuzun bir elbise, kıvırcık saçları kocaman korkunç gözleri, kocaman ağzı ve bana sırıtarak bakması yaklaşık 1.5 dk bakışmışızdır. O arada kızım sen ne yapıyorsun kendine gel bakma sakın ona diyen bir ses…

Hemen yorganı başıma kapadım ve sıkı sıkı tutmaya başladım. Bağıracağım sesim çıkmıyor sabah olmuş yorganı öyle bir tutmuşum ki babaannemle yengem uğraşıyor zor kaldırmışlar ve gözlerimin altı mosmor olmuş. Olanları anlattım inanmadılar aradan iki gün geçti bende herhalde düş gördüm dedim onlara. Uyuyarak unuttum gittim olayı.

Uyanıkken düş görülür mü? O olaydan sonra üçüncü gün evde yalnızım. Bebeğimle oynuyorum, ona elbise dikmek için tam yattığımız odanın kapısındaki asılı olan yerden iğne alacaktım ki bir de ne göreyim. Kafasını kapıdan çıkarmış bana pis pis sırıtıyor. Çığlığı nasıl attıysam kapıya kaçtım ve olanları anlattım, inanmadılar. Bu kez beni kandıramazlardı, gündüz vakti düş göremem eve o odanın kapısı kilitliydi. Evin anahtarı yengemin üstünde gitmişti, oysaki onlarda inanamadılar kapı açıktı ve benim yattığım odada ben yalnızdım.

O günden sonra köye gitmedim bir daha. Olayı yaşadığımda 5. sınıftaydım, şimdi üniversitedeyim ve daha da gitmeye niyetim yok.

Alıntıdır!!!
Admin
Admin

Admin

Cinle İki Gün Empty
MesajKonu: Geri: Cinle İki Gün   Cinle İki Gün EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 2:16 pm

bu korkunç deilş komik zuhahahahahah Very Happy
https://turkishpower.all-up.com

Cinle İki Gün
1 sayfadaki 1 sayfası